Günümüzde bir çok alanda dijitalleşiyoruz. Bankacılık işlemlerimizden alışveriş işlemlerine kadar bir çok alanda evimizden çıkmadan dijital ortamda işlemlerimizi yapabiliyor ve ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz. Ülke olarak teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bu alanda ülkemizde yapılan yeniliklerden biri de E- Dönüşüm  Sistemi.

E – Dönüşüm Nedir?

En basit anlatımla edönüşüm, bilginin, varlığın, girişimciliğin ve ihtiyaçların dijital dünyada gerçekleştirilmesidir. E-dönüşüm sayesinde zamandan ve iş gücünden tasarruf edebiliriz.

Ülkemizde yeni düzenlenen yasalar ile kobiler e-dönüşüme teşvik edilmektedir. Macework olarak bu alanda sizlere danışmanlık hizmeti ve e-dönüşüm çözümleri sunabiliriz.

E-Dönüşüm Çözümleri

e-Fatura tüm fatura bilgilerinin elektronik ortama geçirilmesiyle oluşan ve kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip olan fatura türüdür.

Şahıs İşletmesi, Limited Şirketi veya Anonim Şirketi olmanız fark etmeksizin e-Fatura’ya herkes geçiş yapabilir. Başvuru işlemlerini ise 30 dakikada tamamlayabilirsiniz.

e-İrsaliye ile belgelerinizi dijitale taşıyın. Dağıtım ve denetim süreçlerinizi hızlandırın. Böylece kolay bir sevkiyat süreciyle işlerinize sorunsuz bir şekilde devam edin.